null

Vietiniai krovinių pervežimai

Turime atskirą skyrių, kuris rūpinasi krovinių pervežimu tik vietiniais maršrutais, todėl sudarome galimybę operatyviai pervežti krovinius Lietuvoje ir Pabaltijyje.

null

Tarptautiniai krovinių pervežimai

Profesionalus darbas mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą vakarų bei pietų Europoje, Baltijos , Skandinavijos ir NVS šalyse.

null

Dalinių ir pilnų krovinių pervežimai

Saugus, sklandus nuo siuntų, smulkių daiktų, prekių, ypatingai dūžtančių daiktų, buitinės technikos, namų apyvokos, ofiso, iš aukcionų, meno gaminių, statybinių medžiagų, elektronikos gaminių, baldų bei nestandartinių konstrukcijų ir kitos produkcijos transportavimo į/iš bet kurios Europos šalies.

null

Krovinių pervežimas cisternomis

Krovinių pervežimai cisternomis yra specifinė pervežimų rūšis, o informacija apie ją yra plati, sudėtinga, nesukoncentruota bei nuolat kintanti, todėl neretai surasti autocisterną biriam arba skystam kroviniui pervežti, įmonėms tampa nemaža problema. Padėsime pervežti - skystus maistinius krovinius; skystus nemaistinius – cheminius krovinius; sausus birius krovinius.

null

Ekspresiniai krovinių pervežimai

Teikiame greičiausių ir saugiausių skubių siuntų pristatymo paslaugas „nuo durų iki durų“ - „Express“ paslaugas.

null

Krovinių pervežimai jūrų transportu

Krovinių pervežimas Jūra vienas geriausių logistikos sprendimų, norint jog Jūsų krovinys tikslą pasiektų patikimai. Jūrų transportu pervežami kroviniai gali būti įvairaus dydžio ir svorio, tačiau populiariausi ir dažniausiai gabenami - daliniai kroviniai, kuriems gabenti reikalingi jūriniai konteineriai.

null

Krovinių pervežimai oro transportu

Nesvarbu, ar gabenate krovinius iš vieno šalies krašto į kitą, į kitą šalį ar aplink visą pasaulį - mes galime pasiūlyti Jūsų poreikius atitinkantį gabenimo oru sprendimą.

null

Keltų bilietai

Neretai prireikia persikelti viena ar net keliomis jūromis. Keltų bilietai – tai dar viena paslauga, kurią galime Jums pasiūlyti. Pasirūpinsime, kad savo kelionės tikslą pasiektumėte sklandžiai ir greitai, be jokių papildomų rūpesčių.

null

Muitinės paslaugos

Mūsų įmonė užtikrina visų susijusių su muitinės procedūromis atitinkamą dokumentų parengimą. Mes greitai ir reikiamu būdu sutvarkysime visus formalumus, kurie yra susiję su muitinės veikla.

null

Sandėliavimo paslaugos

Mes žinome, koks svarbus yra saugus ir patikimas krovinio perkrovimas bei saugojimas. Vykdant krovinių transportavimą, sandėliavimas yra vienas iš efektyviausių faktorių, leidžiančių sumažinti pervežimo išlaidas nuo pirminio siuntėjo iki krovinio gavėjo.

Lietuvos